PROMOCJE SEZONOWE

PROMOCJE JESIENNE

ZABIEGI NA CIAŁO

Medyczny laser diodowy – skuteczna depilacja

1 DARMOWY zabieg byś mogła / mógł się przekonać, jak komfortowy może być zabieg depilacji laserowej i jakie daje efekty. Do wyboru pachy, górna warga, broda lub pachwiny tzw. bikini płytkie.

Żelazko antycellulitowe świetnie wyrówna teksturę ciała, ujędrni skórę, podniesie pośladki. Zapomnisz o wiotkej, luźnej skórze. Przyjdź i wypróbuj pierwszy zabieg za pół ceny! Uda z pośladkami tylko 70 zł, a brzuch 40zł!

ZABIEGI NA TWARZ

Oczyszczanie twarzy

Dla wszystkich uczniów zmagających się z cerą trądzikową zabiegi oczyszczające – 25%. Zapewniamy fachową konsultację, dobranie zabiegu pod występujący problem skórny oraz propozycję pielęgnacji domowej. Do wyboru: oczyszczanie wodorowe, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja oraz oxybrazja.

Masaże liftingujące twarzy 20%

Oferta dotyczy również naszego wyjątkowego masażu Kobido zapewniającego poprawę owalu twarzy oraz rozluźnienie mięśni w obrębie barków i szyi. To doskonały pomysł na prezent zapewniający 60 minut błogiego relaksu.

 

SALONIK FITNESS – przyjdź i wypróbuj nasze urządzenia do ćwiczeń

Platforma wibracyjna o dużej częstotliwości drgań, z którą spalisz tkankę tłuszczową, zredukujesz cellulit i wyrzeźbisz sylwetkę. Wystarczy 10 minut dziennie by zadbać o swoje zdrowie i wygląd.

Rolki masujące z podczerwienią intensywnie pobudzają krążenie krwi i limfy, dając efekt drenażu, pożądanego w przypadku walki z cellulitem. Podczerwień dodatkowo wzmacnia efekt zabiegu, rozluźniając mięśnie.

Bieżnia w kapsule z podciśnieniem trening, dzięki któremu o wiele szybciej spalisz tkankę tłuszczową, poprawisz kondycję, jak i zredukujesz cellulit.

 

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80