PROMOCJA ZIMOWA 2018

KARNAWAŁOWA PROMOCJA

 

– Zawsze jest okazja, by pięknie wyglądać –

LIFTING BEZ SKALPELA

Zabieg bankietowy „przed wielkim wyjściem”

+ manicure GRATIS!

Zabieg BEAUTY EXPRESS firmy DERMIKA stworzony został dla kobiet chcących wyglądać promiennie i świeżo z natychmiastowym efektem liftingu. Jest to nowatorska koncepcja 3-poziomowej redukcji zmarszczek mimicznych , przeznaczona dla każdego rodzaju skóry oraz wieku. Zastosowane w zabiegu kosmetyki oraz technika masażu z elementami drenażu limfatycznego oraz ultraterapii punktowej dogłębnie nawilża oraz poprawia napięcie skóry przyczyniając się do jej wygładzenia i zniwelowania zmarszczek

Cena:

Twarz +szyja – 160zł

Mezoterapia bezigłowa

+regulacja brwi i henna GRATIS!

Mezoterapia bezigłowa jest to nowoczesny , nieinwazyjny system odmładzania skóry. Zabieg wykorzystuje przełomową technologię mezoterapii bezigłowej , gdzie technika kłucia igłą jest zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Polecany jako pojedynczy zabieg na specjalną okazję lub w serii w celu osiągnięcia bardziej trwałego efektu. Mezoterapia bezigłowa gwarantuje szybkie i widoczne rezultaty w redukcji zmarszczek, poprawia koloryt i strukturę skóry, dając długotrwałe nawilżenie.

Cena:

twarz – 130zł

twarz +szyja – 150zł

twarz +szyja +dekolt – 170zł

 

 

ZIMOWY BLASK

Liftingująco- rozświetlający zabieg na powieki i okolice oczu

– zapłać za 3 zabiegi a 4 otrzymasz GRATIS!!!

Zastosowanie w zabiegu kwasu mlekowego, glikolowego, cytrynowego oraz kawioru i aloesu działa eksfoliacyjnie , rozjaśniająco i regeneracyjnie. Zabieg intensywnie nawilża niweluje opuchliznę, wygładza oraz zmniejsza cienie pod oczami, gwarantuje szybkie efekty napinające i ujędrniające.

Cena pojedynczego zabiegu – 60zł

Zabieg radiofrekwencji RF

Zabieg, w którym wykorzystuje się energię fal radiowych do objętościowego podgrzewania skóry właściwej i tkanki podskórnej. W jego wyniku komórki stają się lepiej odżywione i pobudzone do produkcji kolagenu i elastyny. Następuje szybsza odbudowa włókien podporowych struktury kolagenowej.


Efekty:

– remodeling owalu twarzy
– redukcja zmarszczek
– poprawa wyglądu skóry
– ujędrnienie ciała

Cena pojedynczego zabiegu:

oczy + usta 70 zł (z pielęgnacją GRATIS! 80 zł)

twarz 100 zł (z pielęgnacją GRATIS!120zł)

twarz + szyja 150 zł (z pielęgnacją GRATIS!170 zł)

twarz + szyja + dekolt 200 zł (z pielęgnacją GRATIS!220 zł)

Cena szóstego zabiegu 50% GRATIS!

 

ODNOWA BIOLOGICZNA

 

1. REDUKCJA CELLULITU

  • Zabieg antycellulitowy- modelujący bańką chińską + ultradźwięki

Ultradźwięki z technologią NARL powodują lipolizę, czyli naturalny rozpad i eliminację tkanki tłuszczowej. Rozgrzeją tkanki, idealnie przygotowując je do zabiegu bańką chińską. Ciśnienie powstające w bańce unosi epidermę, powodując lepsze dotlenienie tkanek oraz ich przekrwienie. Takie doskonałe połączenie zredukuje cellulit poprzez usunięcie złogów tłuszczu.

 

Cena karnetu (6 zabiegów): 330zł,165zł

Pojedynczy zabieg: nogi + pośladki – 60zł, brzuch – 30zł

 

  • Sauna IR + elektrostymulacja + platforma wibracyjna

 

Sauna IR 9 wykorzystująca podczerwień, idealnie przygotowuje do kolejnych zabiegów. Skutecznie rozszerzy naczynia krwionośne powodując lepsze i szybsze wydalanie toksyn z organizmu. Zabieg elektrostymulacji pobudzi mięśnie do pracy. Impulsy elektryczne oddziałujące na receptory skórne, spowodują ujędrnienie i poprawę napięcia skóry. Ostatnim etapem kompleksowego działania na zbędną tkankę tłuszczową jest trening na platformie wibracyjnej. Wysoka częstotliwość wibracji rozgrzewa i rozbija zalegające pokłady tłuszczowe.

Cena karnetu (6 zabiegów): 220zł

Pojedynczy zabieg: 40 zł

2. REWITALIZACJA CIAŁA Z MASAŻEM

  • Zabieg kawowy wyszczuplająco- energizujący + masaż ujędrniający

Wyjątkowy rytuał, który od początku do końca przepełnia aromatyczny zapach.  Kawa, bogata w kofeinę, posiada właściwości antycellulitowe i wyszczuplające. Przyspiesza przemianę materii, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i neutralizację wolnych rodników.  Każdy zabieg rozpoczyna się od oczyszczeniem ciała  peelingiem. Masaż doskonale rozluźni spięte mięśnie oraz pobudzi krążenie. Na zakończenie ciało pielęgnowane jest odżywczym masłem, którego aromat otula skórę przez długie godziny.

Cena zabiegu: 60zł

 

3. DO KAŻDEGO KARNETU z odnowy biologicznej lub na zabiegi kosmetyczne np. laserowe, RF, kriolipolizy na twarz

  • Peeling + masaż relaksacyjny na bazie wyjątkowych kosmetyków z koziego mleka

teraz – 40 % taniej

Cena: 70zł  40zł


 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80