NOWOŚĆ !!!

PRZECIWSTARZENIOWY MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY I SZYJI

 

Masaż efektywnie zwiększa mikrocyrkulację, która stymuluje dotlenienie komórkowe, dając efekt rozświetlenia cery. Dzięki specjalnej technice skóra zostaje wygładzona, a mięśnie twarzy rozluźnione, zmarszczki stają się mniej widoczne. Celem masażu jest stymulacja tkanek do zwiększenia syntezy strukturalnych włókien skóry: kolagenu i elastyny. Zabieg wykonywany regularnie ujędrnia oraz poprawia napięcie i koloryt cery.

Cena zabiegu:  80,00 zł

 

VOLUMETIQ – INNOWACYJNA TECHNOLOGIA NANOKRYSTALICZNEGO LIFTINGU

VOLUMETIQ LIFT to urządzenie, dzięki któremu możemy przeprowadzić szereg zabiegów, wykorzystując najnowszą technologię nanokrystaliczną.

Szerokie zastosowanie przy:

– likwidacji zmarszczek

– poprawie owalu twarzy

– złuszczeniu naskórka

– zmniejszeniu wydzielania łojotoku

– wyrównywaniu kolorytu cery

Urządzenie posiada  następujące funkcje:

Nanokrystaliczna radiofrekwencja bipolarna

Wykorzystuje prąd RF bipolarny, dzięki któremu możemy wykonać zabiegi ablacyjne,  działające na naskórek, jak i głębokie warstwy skóry zwiększając jej jędrność, napięcie. Służy likwidacji  zmarszczek oraz wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry.

Seria zabiegów stymuluje przyrost objętości włókien w skórze do 30% (w ciągu 2-6 miesięcy po zabiegach), dzięki czemu skóra zostaje ujędrniona i odmłodzona.

Nanomezoterapia bezigłowa z fototerapią LED BLUE&GREEN

Wykorzystuje mikroprądy, aby odżywić głęboko położone komórki poprzez drenaż limfatyczny, przyspieszając metabolizm, co przekłada się na rozjaśnienie skóry, spłycenie zmarszczek, dotlenienie, także leczenia trądziku.
Za pomocą światła LED dochodzi do szybszego uruchomienia  mechanizmów naprawczych skóry.

Mikropeeling nanocrystal pen

Pozwala na mikrozłuszczenie warstwy rogowej naskórka oraz poprawę mikrokrążeniu skóry, dzięki zastosowaniu specjalnej nanodyskowej technologii i odpowiedniego ruchu głowicy. Peeling ten doskonale przygotowuje skórę do dalszych zabiegów.

Nanokrioterapia 5-10 ˚C LED BLUE

Niska temperatura wspomaga odnowę biologiczną ciała. Tkanki są lepiej dotlenione i odżywione, prędzej podlegają regeneracji. Komórki tłuszczowe szybciej ulegają spalaniu. Zimno likwiduje obrzęki, zwęża pory, matowi i wygładza skórę. Dodatkowo niebieskie światło ma właściwości kojące i odkażające, hamuje rozwój stanów zapalnych.

Frakcyjna mezoterapia nanocrystal pen

Wykorzystuje technologię drgań o wysokiej częstotliwości wraz z chipami do sterowania prędkości wibracji i intensywności nacisku, zwiększając przenikanie substancji aktywnych zawartych w aplikowanych kosmetykach.  Zaletą tej technologii jest frakcjonowanie skóry bez przerywania naskórka, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.

W oparciu o powyższe możliwości innowacyjnego urządzenia, jakim jest Volumetiq Lift przygotowaliśmy dla Państwa następujące zabiegi:

  1. Lifting volumetyczny wersja exclusive

Zabieg obejmuje mikrozłuszczanie specjalną o nanodyskowej technologii, drenaż limfatyczny pod postacią elektrostymulacji połączonej z fototerapią, radiofrekwencję bipolarną, nanokrioterapię oraz nałożenie kremowej maski na wykończenie.                                       

 Cena zabiegu 170 zł

  1. Lifting volumetyczny wersja standardowa

Zabieg obejmuje mikrozłuszczanie specjalną  głowicą o nanodyskowej technologii, elektrostymulację z fototerapią LUB radiofrekwencję bipolarną, nanokrioterapię oraz nałożenie kremowej maski na wykończenie.

Cena zabiegu 150 zł

Zamiast kremowej maski mamy do zaoferowania nałożenie maski w formie płatu biocelulozowego za dodatkową dopłatą w kwocie 40zł  zatem cena zabiegu wówczas wynosi 190 zł

  1. Odżywienie volumetyczne za pomocą mezoterapii bezigłowej

Zabieg obejmuje mikrozłuszczanie specjalną głowicą o nanodyskowej technologii, drenaż limfatyczny za pomocą nanomezoterapii bezigłowej z fototerapią, radiofrekwencję bipolarną, nanokrioterapię oraz nałożenie kremowej maski na wykończenie.                                        

Cena zabiegu 180 zł

  1. Odżywienie volumetyczne za pomocą mezoterapii mikroigłowej

Zabieg obejmuje złuszczanie w postaci kawitacji, wtłaczanie ampułki z aktywnymi składnikami Dermo BOOT za pomocą mezoterapii mikroigłowej oraz nałożenie maski w formie płatu biocelulozowego bądź liposomowego, który ukoi i zregeneruje naskórek.                        

Cena zabiegu 200 zł

 

 

AUTORSKIE ZABIEGI I RYTUAŁY FIRMY MONDUNIQ NA TWARZ I OKOLICE

 

Metoda BIO OXY INFUSION wykorzystuje urządzenie, które  w  bezpieczny i bezbolesny sposób dostarcza skórze cennych substancji odżywczych zawartych w firmowych koncentratach. Jednocześnie zaopatrując komórki skóry w życiodajny tlen

EFEKTY:

– głębokie nawilżenie i odżywienie,

– poprawa struktury, napięcia i elastyczności skóry

– zmniejsza widoczność zmarszczek

SMOCZA KREW

Rytuał przeciwzmarszczkowy, antyoksyacyjny, działa rozjaśniająco i wybielająco na przebarwienia,  wykorzystuje składniki z żywicy drzewa smoczego

SEKRET ŚLIMAKA

Rytuał regenerujący, odbudowujący oraz odżywiający, z wykorzystaniem naturalnego ekologicznego śluzu ślimaka

SIŁA JADU WĘŻA

Zabieg ultra liftingujący i przeciwzmarszczkowy wykorzystujący technologię komórek macierzystych

MOC LASERA IQ

Rytuał kojąco – wyciszający dla skór naczyniowych, delikatnych, wrażliwych i nadreaktywnych

HI FUSION ULTRA LIFT

Ultranawilżający i ujędrniający rytuał do twarzy z kwasem hialuronowym i komórkami macierzystymi

 

Cena zbiegu  podstawowego – 160,00zł

Cena zbiegu  podstaw. z masażem tlenowym – 180,00zł

Cena zbiegu  podstaw. z płatem biocelulozowym i maską tlenową  – 190,00zł

Cena zbiegu  podstaw. z peelingiem kwasowym – 200,00zł

 

AUTORSKA  METODA ZABIEGÓW WYSZCZUPLAJĄCYCH  MONDUNIQ NA CIAŁO

 

THERMOGENIQUE BODY SHAPE EXTREME

Termogeniczny zabieg kształtujący sylwetkę o silnym działaniu wyszczuplającym, ujędrniającym i antycellulitowym. Wykorzystuje specjalnie przygotowane urządzenie wyposażone w głowice z:

  •  termogenicznym podciśnieniowym masażem próżniowym,
  •  termogeniczną liposukcją kawitacyjną,
  •  termogenicznym RF bipolarnym V- slim

Działanie termogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną.

Zabieg znacznie redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej, zwiększa elastyczność i napięcie skóry, co wiąże się z jej odmłodzeniem. Bardzo intensywnie oddziałuje również na włókna kolagenowe, kształtując kontur ciała. Wytwarzany podczas masażu efekt próżni poprawia krążenie krwi i zapewnia naturalny drenaż limfatyczny oraz pobudza metabolizm tkanek.

 

Cena zbiegu  podstawowego – 180,00zł

Cena zbiegu  rozbudowanego – 230,00zł

 

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80