NOWOŚĆ !!!

 

ROSSATORE XPRESS

Pierwszy zabieg o działaniu aptogennym dla skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego.

Zabieg działa przeciwzapalnie, odbudowuje naruszoną barierę hyndrolipidową i już po pierwsze aplikacji wycisza nadreaktywną skórę, przynosząc jej ukojenie.

Wskazania:

Skóra naczyniowa, wrażliwa, nadreaktywna, skóra ze zmianami o charakterze trądzika różowatego, teleangiektazje – widoczne, rozszerzone naczynia krwionośne.

Rezultat

Redukcja intensywności zaczerwienienia skóry, złagodzenie objawów związanych z trądzikiem różowatym, odbudowana wartstwa hydrolipidowa skóry.

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Zalecana częstotliwość w cyklu: 4-6 zabiegów co 7 dni, zabieg można wykonywać niezależnie od pory roku,

Warto wiedzieć, że…

Badania aplikacyjne wykazały, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po całej serii, składającej się z 4-6 zabiegów, aplikantki poinformowały o znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia skóry i braku konieczności używania ciężkich, maskujących podkładów do twarzy.

Cena 160 zł

 

 

 

NAJBARDZIEJ TOPOWE ZABIEGI OPRAWY OKA !!!

 

LIFTING RZĘS + BOTOX

To zabieg mający na celu podniesienie oraz podkręcenie rzęs, dzięki któremu zyskujemy wrażenie bardziej zagęszczonych rzęs oraz wyraźniejsze spojrzenie. Dzięki zastosowaniu proteinowej odżywki, cebulki włosowe zostaną pobudzone do wzrostu, a rzęsy dogłębnie nawilżone i zregenerowane. Efekt liftingu utrzymuje się do 6 tygodni.

Bez farbowania rzęs: 100,00 zł

Z farbowaniem rzęs: 130,00 zł

 

LAMINACJA BRWI + BOTOX

Zabieg pozwala ułożyć niesfornie rosnące włoski, a także nadać im odpowiedni kierunek. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest ich intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, bardziej gęste i błyszczące. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

Bez farbowania brwi: 100,00 zł

Z farbowaniem i regulacją brwi: 130,00 zł

 

 

 

 

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80