NOWOŚĆ !!!

Zabieg odmładzająco – złuszczający z wysokostężonym  retinolem

Retinol jest pochodną witaminy A i stanowi jedną z nielicznych substancji, które mają udowodnione działanie przeciwstarzeniowe. Zabieg łączy składniki antyoksydacyjne oraz wysokostężony retinol, który złuszcza, działając rozjaśniająco oraz stymulująco na skórę poprzez wzrost i przyspieszanie różnicowania się komórek nabłonkowych. Dzięki temu przyczynia się do wzrostu syntezy kolagenu i elastyny, przywracając skórze blask i jędrność. Wykonuje się go  jako pojedynczy  zabieg odświeżający lub  intensywną kurację przeciwstarzeniowo-złuszczającą w serii 5 zabiegów wykonywanych co 3-4 tygodnie.

Cena 175 zł

 

 

NAJBARDZIEJ TOPOWE ZABIEGI OPRAWY OKA !!!

 

LIFTING RZĘS + BOTOX

To zabieg mający na celu podniesienie oraz podkręcenie rzęs, dzięki któremu zyskujemy wrażenie bardziej zagęszczonych rzęs oraz wyraźniejsze spojrzenie. Dzięki zastosowaniu proteinowej odżywki, cebulki włosowe zostaną pobudzone do wzrostu, a rzęsy dogłębnie nawilżone i zregenerowane. Efekt liftingu utrzymuje się do 6 tygodni.

Bez farbowania rzęs: 100,00 zł

Z farbowaniem rzęs: 130,00 zł

 

LAMINACJA BRWI + BOTOX

Zabieg pozwala ułożyć niesfornie rosnące włoski, a także nadać im odpowiedni kierunek. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest ich intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, bardziej gęste i błyszczące. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

Bez farbowania brwi: 100,00 zł

Z farbowaniem i regulacją brwi: 130,00 zł

 

 

 

 

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80