NOWOŚĆ !!!

 

Zabieg NMF XPRESS firmy DOTTORE

system wielopoziomowej stymulacji nawilżenia skóry

Głęboko nawilżający zabieg wpływający na poprawę struktury kolagenu, zwiększający uwodnienie, jak i elastyczność skóry. Bazę kuracji stanowi połączenie stymulującego skórę peelingu z kwasem mlekowym i cytrynowym wraz z bogatym kompleksem substancji o udowodnionym działaniu nawilżającym. Podczas zabiegu wykonywany jest pełnowartościowy masaż intensywnie pobudzający mikrokrążenie skóry i dotlenienie jej komórek.

Wskazania do zabiegu:

– skóra sucha i odwodniona,

– zniszczona bariera ochronna skóry,

– oznaki starzenia, zmarszczki,

– cera matowa, ziemista, pergaminowa

Cena zabiegu : 170 zł

OCZYSZCZANIE WODOROWE

To absolutny hit w kosmetologii, oczyszcza skórę i redukuje wolne rodniki. Zabieg przeznaczony jest dla osób w każdym wieku, jak i wielu typów cery; od trądzikowej po dojrzałą, z oznakami starzenia. Terapia wykorzystuje aktywny wodór (najmniejszy i najlżejszy pierwiastek), który ma zdolność penetrowania w głębsze warstwy skóry.

Efekty:

– złuszcza naskórek,

– dogłębnie oczyszcza warstwę rogową skóry,

– neutralizując wolne rodniki działa przeciwstarzeniowo,

– dotlenia i odżywia,

– pobudza procesy regeneracyjne,

– rozświetla skórę,

– daje efekt liftingu

1. Zabieg oczyszczająco – odświeżający dla każdego cena zabiegu: 150 zł

2. Zabieg dogłębnie oczyszczający z pielęgnacją dla cer problematycznych, z trądzikiem cena zabiegu: 160zł -200 zł ( w zależności od użytych materiałów)

3. Zabieg liftingująco – rozświetlający dla cer dojrzałych, z oznakami starzenia cena zabiegu: 180zł –-220 zł ( w zależności od użytych materiałów)

 

 

ROSSATORE XPRESS

Pierwszy zabieg o działaniu aptogennym dla skóry naczyniowej z tendencją do trądzika różowatego.

Zabieg działa przeciwzapalnie, odbudowuje naruszoną barierę hyndrolipidową i już po pierwsze aplikacji wycisza nadreaktywną skórę, przynosząc jej ukojenie.

Wskazania:

Skóra naczyniowa, wrażliwa, nadreaktywna, skóra ze zmianami o charakterze trądzika różowatego, teleangiektazje – widoczne, rozszerzone naczynia krwionośne.

Rezultat

Redukcja intensywności zaczerwienienia skóry, złagodzenie objawów związanych z trądzikiem różowatym, odbudowana wartstwa hydrolipidowa skóry.

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Zalecana częstotliwość w cyklu: 4-6 zabiegów co 7 dni, zabieg można wykonywać niezależnie od pory roku,

Warto wiedzieć, że…

Badania aplikacyjne wykazały, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Po całej serii, składającej się z 4-6 zabiegów, aplikantki poinformowały o znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia skóry i braku konieczności używania ciężkich, maskujących podkładów do twarzy.

Cena 160 zł

 

 

 

NAJBARDZIEJ TOPOWE ZABIEGI OPRAWY OKA !!!

 

LIFTING RZĘS + BOTOX

To zabieg mający na celu podniesienie oraz podkręcenie rzęs, dzięki któremu zyskujemy wrażenie bardziej zagęszczonych rzęs oraz wyraźniejsze spojrzenie. Dzięki zastosowaniu proteinowej odżywki, cebulki włosowe zostaną pobudzone do wzrostu, a rzęsy dogłębnie nawilżone i zregenerowane. Efekt liftingu utrzymuje się do 6 tygodni.

Bez farbowania rzęs: 100,00 zł

Z farbowaniem rzęs: 130,00 zł

 

LAMINACJA BRWI + BOTOX

Zabieg pozwala ułożyć niesfornie rosnące włoski, a także nadać im odpowiedni kierunek. Dodatkowym atutem laminowania brwi jest ich intensywna regeneracja i odżywienie. W efekcie są one grubsze, bardziej gęste i błyszczące. Efekt utrzymuje się do 6 tygodni.

Bez farbowania brwi: 100,00 zł

Z farbowaniem i regulacją brwi: 130,00 zł

 

 

 

 

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80