Drodzy klienci, oczekujemy na Was z niecierpliwością !!!

Chcąc zapewnić Wszystkim maksymalne bezpieczeństwo, proszę pamiętać  o tym, że rezerwacja  terminów odbywa się tylko zdalnie, tzn. telefonicznie pod numerem 62 747 9980 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@elegancejarocin.pl . Jeśli w danym momencie nie jest możliwe odebranie telefonu przez nasz personel to z pewnością oddzwonimy do Państwa, odpowiemy również na wszystkie e-maile.    

Prosimy bardzo o cierpliwość!

W obecnej sytuacji poczekalnia zostaje przekształcona w miejsce pierwszego kontaktu z umówionym klientem, gdzie odbywa się wywiad epidemiologiczny, podpisana zostaje zgoda do zabiegu oraz odbywa się wstępna dezynfekcja. Jeśli nie zgadzasz się na powyższe  procedury prosimy o odwołanie swojej wizyty telefonicznie lub e-mailem.

Prosimy o dostosowanie się do poniższych zasad:

– na umówioną wizytę przychodzimy o wyznaczonej godzinie – jeśli będziecie Państwo  wcześniej,  proszę  poczekać na klatce schodowej poza COB ELEGANCE,

– na zabieg przychodzimy bez osób towarzyszących,

– jeśli Państwa stan zdrowia jest wątpliwy lub aktualnie jesteś chory proszę przełóż wizytę na inny termin (zastrzegamy sobie prawo odmówienia wykonania zabiegu)

– zgodnie z odgórnymi wytycznymi Klient ma obowiązek zabezpieczyć nos i usta maseczką ochronną, o ile zabieg na to pozwala (we własnym zakresie),  istnieje możliwość zakupu  maseczki w COB ELEGANCE

– podczas wizyty  prosimy również o niekorzystanie z telefonów komórkowych oraz zminimalizowanie używania osobistych przedmiotów.

Informujemy również, że oprócz  używania standardowych jednorazowych środków ochrony osobistej oraz sterylnych przyborów i narzędzi, przeprowadzamy dezynfekcję wszelkich powierzchni po każdym kliencie.

ELEGANCE
ul. Hallera 9
63-200 Jarocin
tel. 62 747 99 80